II Niedziela Wielkiego Postu - 28 lutego 2021

• Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz.:
1500 dla dzieci,
1630 dla dorosłych
1930 dla młodzieży i tych, którzy nie mogą być wcześniej.
Gorzkie Żale będą w niedziele o godz. 1630.
• W czwartek (4 marca) o godz.1900 w Bazylice będzie spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
• W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. Przed każdą mszą św. będzie możliwość spowiedzi. W najbliższy czwartek o godz. 1700 będzie „Godzina Święta”
• Ofiary na potrzeby parafii złożyli:

Dobiega końca projekt termomodernizacji naszej bazyliki. Osoby czujące więź z naszym sanktuarium oraz ludzi życzliwych i hojnych prosimy o wsparcie.
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wojciecha w Wąwolnicy
ul. Zamkowa 24, 24-160 Wąwolnica
PKO BP I o/Lublin

Zapraszamy i zachęcamy do zakupu cegiełki w formie albumu:

"Wąwolnica Lubelska Częstochowa."

Cena 50zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na spłatę długu zaciągniętego na termomodernizację bazyliki. Albumy są do nabycia w sklepie na parkingu.

Prosimy o wypełnienie Deklaracji Dysponenta Grobu, które są do pobrania ze strony internetowej cmentarza, kancelarii lub ze sklepu na parkingu. Deklaracje trzeba dostarczyć do kancelarii parafialnej. Informujemy, że do dnia 01.11.2021 r. upływa termin płatności tzw. “pokładnego” na cmentarzu.

27 lutego br. w naszym sanktuarium odbyło się nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała. Na naszym kanale YouTube można wysłuchać homilii wygłoszonej w czasie tego nabożeństwa przez ks. infułata Jana Pęzioła.

I Niedziela Wielkiego Postu - 21 lutego 2021
• Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 1500 dla dzieci, 1630 dla dorosłych i o godz. 1930 dla młodzieży i tych, którzy nie mogą być wcześniej. Gorzkie Żale będą w niedziele o godz. 1630.
• Rozpoczął się nowy cykl konferencji dla narzeczonych, których zapraszamy na spotkania do sali domu pielgrzyma w piątki o godz. 1700.
• Ofiary zbierane w Wielkim Poście do puszki przeznaczone są Wielkopostne Dzieło Pomocy „Jałmużna Wielkopostna”.
• Ofiary na potrzeby parafii złożyli: