08.10.2023 r.

• Dziękujemy wczorajszym Nowożeńcom za ubranie kościoła kwiatami. Na przyszłą niedzielę prosimy o to Mieszkańców z ul. Dulęby, ul. Zamkowej i ul. Puławskiej.
  • Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, w dni zwykłe o godz. 17.30 a w niedzielę po sumie.
  • Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym na tacę są przeznaczone na misje. Bóg zapałać.
  • W ostatnim czasie został pomalowany dach na Domu Pielgrzyma. Koszt tych prac to 51 tysięcy złotych.
  • W przyszłą niedzielę 15.10 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o godz. 12.00 w sali Domu Pielgrzyma.
  • W przyszłą niedzielę w ramach Dnia Papieskiego po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się akademia papieska przygotowana przez uczniów Szkoły Podstawowej w Wąwolnicy. Po wszystkich Mszach Św. będą rozprowadzane kremówki papieskie z których dochód przeznaczony będzie na wsparcie działań naszej młodzieży.
  • W najbliższy piątek 13.10 o godz. 16.30 Siostry Kapucynki zapraszają na spotkanie biblijne dla kobiet.
  • W tym tygodniu z naszej Wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy do wieczności: ś.p. Jadwigę Stasiak oraz ś.p. Wandę Rodzik. Pokój Ich Duszom