Siódma Niedziela Wielkanocna - Wniebowstąpienie Pańskie, 21.05.2023r.

• W dzisiejszą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz uroczystość I Komunii Świętej w naszej Parafii. Dzieciom z racji tego wielkiego daru składamy życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Kębelskiej. Dziękujemy Panu Bogu za ten wielki dar Komunii Świętej, Rodzicom za towarzyszenie dzieciom w rozwoju wiary, także za sprzątanie kościoła, dar kapy maryjnej, Babciom, Dziadkom, Katechetom, Nauczycielom, p. Organiście, p. Kościelnemu, ks. Adamowi oraz wszystkim,  którzy przyczynili się do przygotowania tej pięknej uroczystości. Bóg zapłać!
  • Dzisiejsze ofiary tacowe przeznaczone są na budownictwo sakralne w naszej Archidiecezji. Bóg zapłać!
  • W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 odbędzie się rocznica I Komunii Świętej dzieci z kl. IV i zakończenie białego tygodnia. Próba przed rocznicą będzie w piątek o godz. 16.00, a spowiedź święta o 17.00.
  • W tym tygodniu poświęcenie pól o godz. 19.00. Prosimy o pojazd:
    • Pon. - Wąwolnica, Łąki
    • Wt. - Celejów
    • Śr. - Łopatki, Kol. Łopatki
  • W miniony tygodniu w naszej wspólnocie pożegnaliśmy śp. Piotra Karczmarza l. 35 oraz śp. Mariannę Miazek l. 94. Panie Jezu zaprowadź ich do Nieba.