Wniebowstąpienie Pańskie B – 12.05.2024 r.

 • W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz w naszej Parafii Uroczystość I Komunii Św. Dzieciom z racji tego wielkiego daru życzymy Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej Kębelskiej.
  Dziękujemy Panu Bogu za ten wielki dar Komunii Świętej, Rodzicom za doprowadzenie dzieci do tego momentu oraz za posprzątanie i udekorowanie kościoła a także za dar dla Parafii – kustodię a do Niezabitowa za naczynie liturgiczne. Dziękujemy wszystkim Babciom, Dziadkom, Nauczycielom, Dyrekcjom, Katechetkom, Organiście, Kościelnemu oraz Kapłanom i wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej pięknej uroczystości. Bóg zapłać
 • Dzisiejsze ofiar składane na tace są przeznaczone na budownictwo sakralne w naszej Archidiecezji. Bóg zapłać
 • W sobotę 18 maja po Mszy św. wieczornej zapraszamy na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego w kaplicy Matki Bożej, które zakończymy o godz. 22.00. Zapraszamy do czuwania.
 • W przyszłą niedzielę 19 maja o godz. 10.30 odbędzie się Rocznica I Komunii Św. dla dzieci klas IV. Próba przed rocznicą będzie w piątek 17 maja o godz. 16.00, spowiedź bezpośrednio po próbie.
 • W przyszłą niedzielę 19 maja po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, natomiast 17 maja w piątek po Mszy św. wieczorowej odbędzie się spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.
 • W niedzielę 19 maja po Mszach św. młodzież z naszej Parafii będzie rozprowadzać kremówki papieski. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na organizację SMALu i na potrzeby parafialnego oddziału KSMu.
 • W tym tygodniu poświęcenie pól o godz. 19.00
  Poniedziałek – Wąwolnica, Charz
  Wtorek – Zarzeka, Łąki
  Środa – Stanisławka, Kol. Wąwolnica
  Czwartek – Zawada, Iłki
 • Prosimy o pojazd.
 • W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:
  Wtorek – św. Macieja Ap.
  Czwartek – św. Andrzeja Boboli.
 • W tym tygodniu do wieczności odeszli ś.p. Tomasz Kręgiel, Andrzej Matuła, Danuta Wargocka, Krzysztof Rybka. Pokój Ich Duszom.