Niedziela Zesłania Ducha Świętego B – 19.05.2024 r.

• Jutro (20 maja) obchodzimy święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 12.00 i 18.00. W Niezabitowie o godz. 16.00 z poświęceniem pól. W parafii Grabówki odpust.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    czwartek – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
    piątek – NMP Wspomożycielki Wiernych
  • Prosimy o uporządkowanie stacji różańcowych na placu maryjnym.
  • Na przyszłą niedzielę prosimy o ubranie kościoła kwiatami mieszkańców Celejowa.
  • W tym tygodniu poświęcenie pól o godz. 19.00:
    Wtorek – Celejów, Kolonia Łopatki
    Środa – Łopatki.
    Prosimy o pojazd.
  • W dniach 16 – 17 sierpnia 2024 r. organizujemy pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej, Strachociny, Jarosławia i Haczowa oraz do Markowej. Miejsca te związane są m.in. ze Sługą Bożym o. Wenantym Katarzyńcem, ze św. Andrzejem Bobolą oraz z bł. Rodziną Ulmów. Zapisy w zakrystii.
  • Siostry Kapucynki zapraszają na dzień skupienia dla kobiet w najbliższą sobotę 25 maja o godz. 14.30. Informacje na plakacie przed kościołem. Zapraszamy.
  • W sobotę 18 maja w Sanktuarium św. Rodziny w Lublinie 4 ministrantów z naszej parafii zostało ustanowionymi lektorami. Serdecznie gratulujemy i życzymy gorliwej posługi.
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy do wieczności ś.p. Alicję Wrótniak. Pokój Jej Duszy.