VI Niedziela Wielkanocna B – 05.05.2024 r.

• Dziękujemy Mieszkańcom z Huty i ostatnim Nowożeńcom za ubranie kościoła kwiatami.
  • W sobotę 11 maja odbędzie się czuwanie fatimskie. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00 w KĘBLE, a później procesja różańcowa do kościoła i czuwanie do północy. Modlitwę różańcową poprowadzą:
    cz. I – Młodzież
    cz. II – Legion Maryi
    cz. III – Koło Przyjaciół Radia Maryja i Kółka Różańcowe
    cz. IV – Nieustający Różaniec i Krąg Biblijny
    Zapraszamy do modlitwy.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zgodnie z tradycją obchodzimy tzw. „dni krzyżowe”. Od czwartku do soboty zapraszamy do wspólnej modlitwy o urodzaje o godz. 7.00.
  • Za tydzień w niedzielę 12 maja dzieci klas III z naszej Parafii przystąpią do I Komunii św. w czasie Mszy św. o godz. 12.00. Spowiedź dzieci i ich rodzin będzie w sobotę 11 maja o godz. 9.00. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich bliskich.
  • W tym tygodniu rozpoczynamy poświęcenie pól o godz. 19.00
    Poniedziałek – Karmanowice, Kol. Drzewce
    Wtorek – Rogalów, Zgórzyńskie
    Środa – Huta, Mareczki
    Czwartek – Bartłomiejowice, Obliźniak
    Piątek – Zofianka, Kębło
    Prosimy o pojazd.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
    Poniedziałek – św. Filipa i Jakuba – Apostołów
    Środa – Uroczystość św. Stanisława BM
  • Serdeczne podziękowania za pracę na rzecz Parafii dla P. Tadeusza Furtaka, P. Pawła Bieńka oraz dla Mateusza Matuszewskiego i Grzegorza Matuszewskiego. Bóg zapłać.
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy do wieczności ś.p. Zdzisława Staniszewskiego i ś.p. Marię Barbarę Matras. Pokój Ich Duszom.