Niedziela 12 lipca
• Dziękujemy mieszkańcom z Celejowa za ubranie kościoła kwiatami, a na przyszłą niedzielę prosimy o to samo mieszkańców z Iłek.
• Ofiary na potrzeby kościoła złożyli:
Bezimienna z ul. Kębelskiej – 2500 zł
Bezimienna z Zarzeki – 300 zł
Wójcik Sebastian – 500 zł
Woźniak Dorota – 100 zł   Bóg zapłać!
• W minionym tygodniu odszedł do Pana
Śp. Jerzy Dudek
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

27 czerwca br. w naszym sanktuarium odbyło się nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała. Na naszym kanale YouTube można wysłuchać homilii wygłoszonej w czasie tego nabożeństwa przez ks. infułata Jana Pęzioła.

Ks. Paweł Saran pochodzący z naszej parafii, 30 maja 2020 r. w Archikatedrze Lubelskiej przyjął świecenia kapłańskie. Zaś następnego dnia w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego w Bazylice w Wąwolnicy sprawował mszę św. prymicyjną. Ks. Pawłowi życzymy wielu Bożych łask w posłudze kapłańskiej. Relacja fotograficzna.

Prosimy o wypełnienie Deklaracji Dysponenta Grobu, które są do pobrania ze strony internetowej cmentarza, kancelarii lub ze sklepu na parkingu. Deklaracje trzeba dostarczyć do kancelarii parafialnej. Informujemy, że do dnia 01.11.2020 r. upływa termin płatności tzw. “pokładnego” na cmentarzu.