Niedziela 27 września 2020.
• Dziękujemy mieszkańcom Bartłomiejowic za piękne ubranie kościoła kwiatami. Na przyszłą niedzielę prosimy o to samo mieszkańców Mareczek.
• Dziś obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Na ten cel Caritas prowadzi zbiórkę funduszy do puszek.
• W czwartek 1 października rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe. Z racji panującej epidemii w tym roku nabożeństwa będą w bazylice. W dni zwykłe o godzinie 17:30, a w niedziele po sumie. Dla dzieci na każdy dzień przygotowaliśmy specjalne obrazki. Zapraszamy.
• W przyszłą niedzielę 4 października po mszy św. o 10:30 będzie pierwsze spotkanie dla dzieci klas 3 przygotowujących się do I Komunii św.
• W minionym tygodniu zmarli: † Czesława Piskorek i Czesław Wawer
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Prosimy o wypełnienie Deklaracji Dysponenta Grobu, które są do pobrania ze strony internetowej cmentarza, kancelarii lub ze sklepu na parkingu. Deklaracje trzeba dostarczyć do kancelarii parafialnej. Informujemy, że do dnia 01.11.2020 r. upływa termin płatności tzw. “pokładnego” na cmentarzu.

Relacja fotograficzna z uroczystości 42 rocznicy koronacji Figury Matki Bożej Kębelskiej, która odbyła się w dniach 5-6 września 2020. Głównej mszy św. przewodniczył Prymas Polski Abp Wojciech Polak.

Fot. Kinga Podstawka

Uroczystości 42 rocznicy koronacji figury Matki Bożej Kębelskiej w tym roku będą z dniach 5 - 6 września.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

25 lipca br. w naszym sanktuarium odbyło się nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała. Na naszym kanale YouTube można wysłuchać homilii wygłoszonej w czasie tego nabożeństwa przez ks. infułata Jana Pęzioła.