Organizujemy pielgrzymkę na Litwę. Planujemy odwiedzić: Kowno, Wilno i Troki.

Termin 27 – 30 lipca 2020 r. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.

Program

14 lutego br. rozpocznie się nowy cykl konferencji dla narzeczonych. Zainteresowanych zapraszamy do sali domu pielgrzyma w piątki o godz. 17:00

Prosimy o wypełnienie Deklaracji Dysponenta Grobu, które są do pobrania ze strony internetowej cmentarza, kancelarii lub ze sklepu na parkingu. Deklaracje trzeba dostarczyć do kancelarii parafialnej. Informujemy, że do dnia 01.11.2020 r. upływa termin płatności tzw. “pokładnego” na cmentarzu.

Zgodnie z obietnicą, dla dzieci uczestniczących w ubiegłorocznych roratach z Kardynałem Stefanem Wyszyńskim, organizujemy wyjazd do Dęblina i Warszawy. Termin: 29 lutego 2020 (sobota)

Program wycieczki:

25 stycznia br. w naszym sanktuarium odbyło się nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała. Na naszym kanale YouTube można wysłuchać homilii wygłoszonej w czasie tego nabożeństwa przez ks. infułata Jana Pęzioła.