Niedziela 17 stycznia 2021
• Od 18 stycznia rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o tej intencji w naszych indywidualnych modlitwach.
• W zakrystii i w sklepie na parkingu są do nabycia gromnice.
• Pomimo, że w tym roku nie będzie odwiedzin duszpasterskich w tradycyjnej formie, pragniemy otoczyć modlitwą każdą rodzinę w naszej parafii. Chcielibyśmy, aby Boże błogosławieństwo obficie spłynęło na wszystkich Parafian. Zapraszamy naszych Drogich Parafian na Msze Święte, które sprawowane będą w intencji mieszkańców poszczególnych miejscowości. Będziemy wspólnie modlić się o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Świętego Józefa, o zdrowie, pomyślność, uwolnienie od epidemii, wzajemną miłość, zrozumienie i szacunek w rodzinach. Msze św. będą odprawiane o godz. 18.00 według poniższego harmonogramu.
Poniedziałek – 18 stycznia – Obliźniak
Wtorek – 19 stycznia – Zofianka i Kolonia Wąwolnica
Środa – 20 stycznia – Drzewce Kolonia
Czwartek – 21 stycznia – Łopatki
Piątek – 22 stycznia – Karmanowice i Kolonia Karmanowice
Parafianie, którzy przy tej okazji chcieliby złożyć tradycyjną ofiarę „kolędową” na rzecz spłaty długu zaciągniętego na wykonanie instalacji ogrzewania kościoła, mogą to uczynić poprzez wrzucenie jej na tacę podczas Mszy Świętej w ich intencji. Można również dokonać przelewu na konto parafii. Za ofiary już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać.
Konto parafii: PKO BP I o/Lublin
31 1020 3147 0000 8502 0034 6122

Dobiega końca projekt termomodernizacji naszej bazyliki. Osoby czujące więź z naszym sanktuarium oraz ludzi życzliwych i hojnych prosimy o wsparcie.
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wojciecha w Wąwolnicy
ul. Zamkowa 24, 24-160 Wąwolnica
PKO BP I o/Lublin
31 1020 3147 0000 8502 0034 6122

Zapraszamy i zachęcamy do zakupu cegiełki w formie albumu:

"Wąwolnica Lubelska Częstochowa."

Cena 50zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na spłatę długu zaciągniętego na termomodernizację bazyliki. Albumy są do nabycia w sklepie na parkingu.

Prosimy o wypełnienie Deklaracji Dysponenta Grobu, które są do pobrania ze strony internetowej cmentarza, kancelarii lub ze sklepu na parkingu. Deklaracje trzeba dostarczyć do kancelarii parafialnej. Informujemy, że do dnia 01.11.2021 r. upływa termin płatności tzw. “pokładnego” na cmentarzu.

Informujemy, że 26 grudnia 2020 nie będzie nabożeństwa o uzdrowienie. Na naszym kanale YouTube można wysłuchać homilii wygłoszonych w poprzednich miesiącach przez ks. infułata Jana Pęzioła.