5. luty 2023

• Do wtorku 7 lutego do godz. 12.00 odbywa się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na parkingu przy Bazylice
  • W przyzłą sobotę 11 lutego będzie czuwanie fatimskie. Rozpoczniemy Mszą Świętą o 18.00. Rozważania różańcowe prowadzą: cz. I - Młodzież; cz. II Legion Maryi; cz. III - Koło Przyjaciół Radia Maryja i Kółka Różańcowe; cz. IV - Nieustający Różaniec i Krąg Biblijny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • W sobotę 11 lutego obchodzimy wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Msza Święta w intencji chorych wraz z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych będzie o 11.00 w naszym Sanktuarium.
  • Dziękujemy mężczyznom pracującym przy rozbieraniu choinek.
  • Siostry Kapucynki NSJ zapraszają na biblijny dzień skupienia dla kobiet w najbliższą sobotę 11 lutego. Więcej informacji na plakacie w gablocie przed kościołem.
  • W minionym tygodniu w naszej wspólnocie pożegnaliśmy ŚP. Adam Ścibiora. RIP ♥

Prosimy o wypełnienie Deklaracji Dysponenta Grobu, które są do pobrania ze strony internetowej cmentarza, kancelarii lub ze sklepu na parkingu. Deklaracje trzeba dostarczyć do kancelarii parafialnej. Informujemy, że w dniu 01.11.2021 r. upłynął termin płatności tzw. “pokładnego” na cmentarzu.

Informujemy, że nabożeństwa o uzdrowienie duszy i ciała nadal odbywają się w 4 sobotę miesiąca. Modlitwom będzie przewodniczył egzorcysta diecezjalny ks. Marian Bartnik. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w sobotę 28 stycznia o godz. 18:00.

Prosimy o wypełnienie Deklaracji Dysponenta Grobu, które są do pobrania ze strony internetowej cmentarza, kancelarii lub ze sklepu na parkingu. Deklaracje trzeba dostarczyć do kancelarii parafialnej. Informujemy, że do dnia 01.11.2021 r. upływa termin płatności tzw. “pokładnego” na cmentarzu.

Wiele osób przybywało do Sanktuarium w Wąwolnicy i prosiło ks. Jana o wysłuchanie, poradę duchową, modlitwę i spowiedź. On zaś dla każdego znajdował czas i modlił się prosząc o wstawiennictwo Matkę Bożą Kębelską. Wielokrotnie dzięki tej modlitwie działy się cuda. Prosimy wszystkich, którzy korzystali z pomocy ks. Jana o składanie świadectw o jego posłudze. Można je przesyłać listownie lub pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.