5 Niedziela Zwykła B – 04.02.2024 r.

• W sobotę 10.02. odbędzie się nabożeństwo fatimskie. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00. Rozważania różańcowe poprowadzą:
    cz. I – Młodzież
    cz. II – Legion Maryi
    cz. III – Koło Przyjaciół Radia Maryja i Kółka Różańcowe
    cz. IV – Nieustający Różaniec i Krąg Biblijny
    Zakończymy Mszą św. o północy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • W sobotę 10.02 odbędzie się bal dla dzieci w Domu Pielgrzyma organizowany przez KSM. Bal rozpocznie się o godz. 16.00. Wydarzenie jest bezpłatne, jednak prosimy, aby każde dziecko przyniosło jakieś przekąski lub napoje na wspólny stół. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na profilu Facebooka KSM Agnus Dei Wąwolnica. Zapraszamy.
  • W przyszłą niedzielę 11.02 z okazji Dnia Chorego i wspomnienie Matki Bożej z Lourdes w czasie Mszy św. o godz. 12.00 będzie udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych. Prosimy o pomoc osobom starszym i chorym w dotarciu do kościoła.
  • Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które pomagały przy rozbieraniu szopki i choinek w naszym kościele. Bóg zapłać.
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy do wieczności ś.p. Alinę Miazek oraz ś.p. Berenikę Hołowińską. Pokój Ich Duszom.