4 Niedziela Zwykła B – 28.01.2024 r.

  • W piątek 02 lutego będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia na uroczystą liturgię przynosimy świece. Zostaną one pobłogosławione, aby przez cały rok przypominały nam o Jezusie – światłości narodów, który nieustannie oświeca drogi naszego życia. Święto Ofiarowania Pańskiego to także Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą obejmijmy osoby podejmujące służbę w różnych zakonach i zgromadzeniach. Szczególnie pamiętajmy w modlitwach o Siostrach Kapucynkach posługujących w naszej Parafii. Ofiary składane w tym dniu na tacę będą przeznaczone na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
  • Msze św. w Święto Ofiarowania Pańskiego (02.02) w naszej Parafii będą o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. W Niezabitowie o godz. 9.00.
  • Prosimy Panów o pomoc w rozbieraniu szopki i choinek w kościele. Zapraszamy w sobotę 03.02 o godz. 9.00.
  • W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź przed każdą Mszą św. W czwartek „Godzina Święta” o godz. 17.00. W sobotę Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy św. o godz. 18.00
  • Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym do puszki przeznaczone są na pomoc chorym na trąd. Bóg zapłać.
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy do wieczności ś.p. Edwarda Walencika. Pokój Jego Duszy.