6 Niedziela Zwykła  B - 11.02.2024 r.

• Przy wyjściu z kościoła znajduje się puszka, można tam wesprzeć „Fundusz Wschodni”. Bóg zapłać.
  • Najbliższa środa – 14 lutego – to Środa Popielcowa rozpoczynająca okres Wielkiego Postu. Na znak pokuty i nawrócenia nasze głowy zostaną posypane popiołem. Msze Święte w tym dniu będą sprawowane w naszej parafii o godz. 7.00, 10.00, 12.00 i 18.00. W Niezabitowie o godz. 16.00.   W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły, polegający na powstrzymaniu się od spożywania pokarmów mięsnych oraz na ograniczeniu ilości posiłków(3 posiłki). Zachęcamy, aby w okresie Wielkiego Postu podejmować trud umartwienia i postanowień – jako wynagrodzenie Panu Bogu za nasze grzechy i grzechy naszych bliźnich. W głębokim przeżywaniu tego czasu pomogą nam nabożeństwa pasyjne:
    - DROGA KRZYŻOWA – odprawiana będzie w każdy piątek o godz. 15.00 (dla dzieci), 16.30 (dla dorosłych) i 19.30 (dla młodzieży i tych, którzy nie mogą uczestniczyć wcześniej)
    - GORZKIE ŻALE – odprawiane będą w niedziele o godz. 16.30 – różaniec będzie o godz. 16.00.
  • W Środę Popielcową odbędzie się zbiórka do puszek na wsparcie osób najbardziej poszkodowanych przez wojnę w Ukrainie
  • W najbliższy piątek 16.02.2024 po Drodze Krzyżowej o 19:30 spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania w domu pielgrzyma.
  • W następną niedzielę 18.02.2024 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w domu pielgrzyma