17.09.2023 r.

• Dziękujemy mieszkańcom ul. Bełżyckiej oraz wczorajszym Nowożeńcom za ubranie kościoła kwiatami. Na przyszłą niedzielę prosimy o to mieszkańców z Rynku, ul. Gosławskiego i 3-go Maja.
  • Rozpoczęliśmy nowy cykl konferencji dla narzeczonych. Jest jeszcze możliwość dołączenia do spotkań, zapraszamy zainteresowanych w piątek o godz. 17.00 w sali w Domu Pielgrzyma.
  • Dziękujemy p. Piotrowi Nowakowi za pracę na rzecz parafii.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - w poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski oraz dzieci i młodzieży
    - w czwartek – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
  • Zapraszamy kandydatów na ministrantów na zbiórkę w najbliższą sobotę 23.09. o godz. 9.00 w sali w Domu Pielgrzyma
  • W niedzielę 01.10.2023 r. odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz ich rodziców po Mszy św. o godz. 10.30.
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty parafialnej ś.p. Jana Węgielskiego oraz ś.p. Krystynę Miazga. Pokój Ich Duszom.