10.09.2023 r.

• Tydzień temu przeżywaliśmy uroczystości ku czci Matki Bożej Kębelskiej. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przebieg tych uroczystości. Serdeczne Bóg zapłać.
  • Dziękujemy mieszkańcom z ul. Kębelskiej za ubranie kościoła kwiatami na uroczystości. Na przyszłą niedzielę prosimy o to mieszkańców z ul. Bełżyckiej.
  • Dzisiejsze ofiary do puszki przeznaczone są na "Fundusz Ewangelizacyjny w Środkach Społecznego Przekazu".
  • Rozpoczynamy nowy cykl katechez przedmałżeńskich dla narzeczonych. Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek (15.09) w sali Domu Pielgrzyma o godz. 17.00.
  • Dziękujemy p. Ryszardowi Markowi za prace dla Parafii. Bóg zapłać.
  • W niedzielę 17.09. po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców. Zapraszamy.
  • W naszej Parafii gościmy przez miesiąc alumna naszego Seminarium - Wojciecha Zybałę, który odbywa praktyki duszpasterskie. Życzymy mu opieki Matki Bożej Kębelskiej i wszelkich potrzebnych łask.
  • Zapraszamy kandydatów na ministrantów. Zbiórka odbędzie się w sobotę 23.09. o godz. 9.00.
  • W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy ś.p. Irenę Sygnowską oraz ś.p. Dariusza Kozaka. Pokój Ich Duszom.