24.09.2023 r.

• Dziękujemy mieszkańcom z Rynku, ul. Gosławskiego i ul. 3-go Maja oraz wczorajszym Nowożeńcom za ubranie kościoła kwiatami. Na przyszłą niedzielę prosimy o to mieszkańców z ul. Lubelskiej.
  • Dzisiejsze ofiary tacowe przeznaczone są na Seminarium Duchowne w Lublinie. Dziękujemy za ofiary i prosimy o modlitwę w intencji Alumnów i całej Społeczności naszego Seminarium.
  • W tym tygodniu 29.09. w piątek obchodzimy święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
  • W niedzielę 1.10 po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz dla ich rodziców. Serdecznie zapraszamy.
  • 30.09 o godz. 18.45 odbędzie się kolejny koncert w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Organowego, wystąpi Paweł Michalik z Limanowej. W niedzielę 1.10 o godz. 13.00 wystąpi chór Jubilate Deo i Szymon Czapik. Zapraszamy na koncerty.
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty parafialnej ś.p. Kazimierę Matuszewską. Pokój Jej Duszy.