Niedziela, 9.10.2022r.

• Dziękujemy wczorajszym nowożeńcom i mieszkańcom ul. Dulęby, Zamkowej i Puławskiej za ubranie kościoła kwiatami. Na przyszłą niedzielę prosimy o to mieszkańców z Łąk
  • Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni zwykłe o godz. 17.30, a w niedziele po sumie.
  • Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym na tacę przeznaczone są na misje. Bóg zapłać!
  • Dzisiaj w Kościele w Polsce odbywa się liczenie wiernych.
  • Każdego dnia o godz. 7.00 jest sprawowana Msza Święta gregoriańska za śp. Ks. Infułata Jana Pęzioła.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 10.30 odbędzie się w ramach dnia papieskiego montaż słowno - muzyczny przygotowany przez uczniów ze Szkoły Podstawowej w Wąwolnicy
  • W przyszłą niedzielę 16 października w ramach Dnia Papieskiego w naszej parafii będą rozprowadzane Kremówki Papieskie wraz z materiałami formacyjnymi przez KSM, które są cegiełką wsparcia finansowego Spotkania Młodzych Archidiecezji Lubelskiej. Kremówki w niezielę nad ranem przyjeżdżają do Lublina z Wadowic i trafiają do nas w cenie 7zł za sztukę. Serdecznie zachęcamy do wsparcia SMALu.