Niedziela, 2 października 2022r.

• Dziękujemy mieszkańcom z ul. Lubelskiej za ubranie kościoła kwiatami. Na przyszłą niedzielę prosimy o to mieszkańców ul. Dulęby, Zamkowej i Puławskiej.
  • Rozpoczął się październik i nabożeństwa różańcowe, na które zapraszamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę po sumie na placu różańcowym.
  •  Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca jest wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Matki Bożej.
  •  W sobotę 8 października czuwanie fatimskie. Rozpoczniemy Mszą Świętą o 18.00. Rozważania różańcowe prowadzą:
    • Cz. I – Młodzież
    • Cz. II – Legion Maryi
    • Cz. III – Koło Przyjaciół Radia Maryja i Kółka Różańcowe
    • Cz. IV Nieustający Różaniec i Krąg Biblijny
  •  W tym tygodniu I piątek miesiąca, spowiedź przed każdą Mszą Świętą.
  •  W czwartek o godz. 17.00 będzie „Godzina Święta”.
  •  W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
    • Wtorek – Św. Franciszka z Asyżu
    • Środę – Św. Faustynę Kowalską
    • Piątek – NMP Różańcową
  •  W niedzielę 9 października po Mszy Świętej o 10.30 odbędzie się  „Przegląd Pieśni Maryjnej”. W przeglądzie wezmą udział 3 zespoły: „Ostrowianki – Polesianki” z Ostrowa Lubelskiego, „Kalina – Folk” z Polichny oraz „Babki znad Bystrej” z Wąwolnicy.
  • Natomiast o godz. 13.00 9X w naszej Bazylice odbędzie się koncert patriotyczno – religijny Maryja Królowa Naszej Ojczyzny Polski, wystąpią artyści scen warszawskich. Zapraszamy
  • W tym tygodniu w naszej wspólnocie pożegnaliśmy: Śp. Marię Jędrusiak l. 68. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.