Niedziela, 16 X 2022r.

• Dziękujemy mieszkańcom z Łąk za ubranie kościoła kwiatami. Na przyszłą niedzielę prosimy o to mieszkańców z Charza.
  • Dzisiaj przeżywamy 22. Dzień Papieski. Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym przeznaczone są na „Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  • Radnych parafialnych prosimy o rozniesienie kart wypominkowych
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  1. Poniedziałek – Św. Ignacego Antiocheńskiego
  2. Wtorek – Św. Łukasza
  3. Czwartek – Św. Jana Kantego
  4. Sobotę – Św. Jana Pawła II
  • Siostry Kapucynki zapraszają na warsztaty biblijne – dzień skupienia dla kobiet powyżej 25 roku życia. Odbędą się one w domu zakonnym sióstr w Wąwolnicy w przyszłą sobotę o godz. 15.00. zgłoszenia proszę przesyłać drogą mailową lub telefonicznie. Szczegóły na plakacie przed kościołem i na Facebook.
  • Siostry zapraszają również na cykl warsztatów superwizyjnych dla mam adopcyjnych i zastępczych. Szczegóły na plakacie przed kościołem i na stronie Facebook Dom Relacji.
  •  W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych Strażacy z OSP Wąwolnica będą sprzedawać kalendarze. Wesprzyjmy druhów w ich działalności.
  • W tym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej pożegnaliśmy: Śp. Stanisława Furdala  i Śp. Józefę Majchrzak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.