Niedziela 25 września 2022r.

• Dziękujemy mieszkańcom z Rynku, ul. Gosławskiego i 3-go Maja oraz wczorajszym nowożeńcom za ubranie kościoła kwiatami. Na przyszłą niedzielę prosimy o to mieszkańców ul. Lubelskiej.
  •  Dzisiejsze ofiary tacowe przeznaczone są na Seminarium Duchowne w Lublinie. Bóg zapłać!
  •  W tym tygodniu wypada I sobota miesiąca.
  • Od soboty zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie o 17.30, w niedzielę po Mszy Świętej o 12.00.
  •  W czwartek 29.09 obchodzimy święto: Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  •  Za tydzień 2 X zapraszamy dzieci klas III, przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami na spotkanie, które odbędzie się po Mszy Świętej o 10.30 w Kaplicy Matki Bożej Kębelskiej.
  • Również za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o 12.00 w Bazylice odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania wraz z rodzicami.
  •  Dziękujemy panu Andrzejowi Watrasowi za pracę i podarowane akcesoria elektryczne na rzecz parafialnego Muzeum.
  •  W tym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej pożegnaliśmy: Śp. Jana Lewandowskiego i Śp. Damiana Gębkę l. 24. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen.