Niedziela 18 września 2022r.

• Dziękujemy mieszkańcom ul. Bełżyckiej za ubranie kościoła kwiatami. Na przyszłą niedzielę prosimy o to mieszkańców z Rynku, ul. Gosławskiego i 3-go Maja.
  •  Informujemy, iż celem zmniejszenia opłat za energię elektryczną w bazylice, została wykonana instalacja fotowoltaiczna. Koszt tej inwestycji wyniósł ponad 100 tys. złotych.
  • Rozpoczęliśmy nowy cykl konferencji dla narzeczonych. Jest jeszcze możliwość dołączenia do spotkań, zapraszamy  zainteresowanych w piątek o godz. 17.00 do sali w Domu Pielgrzyma.
  • Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do śpiewu w muzycznej scholi. Spotkania odbywają się w środy o godz. 16.00 w domu parafialnym.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy :
    • w środę – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
    • w piątek – wspomnienie św. Ojca Pio.
  •  W tym tygodniu w naszej wspólnocie pożegnaliśmy: Śp. Edwarda Kozaka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.