Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, 5 czerwca 2022
• W poniedziałek będziemy obchodzić święto NMP Matki Kościoła. Msze św. będą o godz. 700, 1200, 1800. W Niezabitowie o godz. 1600 z modlitwą o urodzaje.
• W czwartek będziemy obchodzić święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
• W sobotę 11 czerwca, czuwanie fatimskie rozpocznie się mszą św. przy kaplicy w Kęble o godz. 1800. Po mszy św. będzie procesja do bazyliki. Modlitwy zakończą się mszą św. o północy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
• Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie po mszy św. wieczornej.
• Dzisiejsze ofiary tacowe przeznaczone są na Seminarium Duchowne w Lublinie. Bóg zapłać!
• Zbiórka kandydatów na ministrantów będzie w środę o godz. 1600. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców. Na tę samą godzinę zapraszamy również chętne dzieci, które chciałyby dołączyć do scholii i swoim śpiewem ubogacać liturgię mszy św. Zapraszamy.
• Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania będzie we wtorek o godz. 1900.
• W minionym tygodniu zmarła:
† Henryka Gąsiorowska
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.