• W przyszłą niedzielę, 5 czerwca 2022 o godz. 1200 dzieci klas 4 będą przeżywać rocznicę I Komunii św. Do spowiedzi zapraszamy dzieci i rodziców w czasie mszy św. w pierwszy piątek miesiąca, zaś spotkanie organizacyjne i próba będzie w piątek o godz. 1900. Zapraszamy.
• 5 czerwca, w niedzielę jest zaplanowana pielgrzymka Ochotniczych Straży Pożarnych do naszego sanktuarium. Główmy punktem programu będzie msza św. o godz. 1200 przy kaplicy Matki Bożej w Kęble.
• Od 1 czerwca zapraszamy na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa, codziennie po mszy św. wieczornej.

• Organizujemy nowy nabór do służby ministranckiej. Zapraszamy chłopców z klas 3 i 4 na pierwszą zbiórkę szkoleniową w najbliższą środę o godz. 1600.
• Poświęcenie pół w Łąkach będzie w czwartek o godz. 1900
• W minionym tygodniu zmarli:

† Jadwiga Żywicka l. 86
† Helena Kowalska l.95
† Tadeusz Lenarciak l. 69
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.