Niedziela, 22 maja 2022
• Dziś o godz. 1200 44 dzieci klas 3 przyjęło po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii św. Dzieciom z racji tego wielkiego daru składamy życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Kębelskiej. Dziękujemy rodzicom za dar do kościoła w postaci kandelabrów przy figurach aniołów w ołtarzu głównym. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej uroczystości.
• Dziś po mszy św. o 1700 w bazylice miał miejsce koncert zespołu Babki znad Bystrej.
• Dziękujemy Panu Ryszardowi Markowi za wykonanie dachu na parafialnym budynku gospodarczym, a Panu Zbigniewowi Kopińskiemu za wykoszenie trawy. Dziękujemy również Panu Tomaszowi Szelągowi za instalację klimatyzacji w sklepie na parkingu. Bóg zapłać!
• Ofiary dziś składane na tacę przeznaczone są na budownictwo sakralne w naszej archidiecezji.
• W przyszłą niedzielę będzie Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zgodnie z tradycją przed tą uroczystością obchodzimy tzw. dni krzyżowe. Od czwartku do soboty na godz. 700 zapraszamy do wspólnej modlitwy o urodzaje.
• W przyszłą niedzielę 29 maja po mszy św. o 1200 zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami.
• W tym tygodniu poświęcenie pól o godz. 1900
Poniedziałek – Kolonia Łopatki, Wąwolnica