Uroczystość Trójcy Przenajświętszej  B – 26.05.2024 r.

  • Dziękujemy Mieszkańcom z Celejowa za ubranie kościoła kwiatami, na czwartek prosimy o to Mieszkańców z Zawady.
  • W czwartek 30 maja będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa czyli Boże Ciało. Msze św. tego dnia będą o godz. 7.30, 9.00, 11.00 i 17.00. W Niezabitowie o godz. 9.00. Procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy będzie po Mszy św. o godz. 11.00. Prosimy o przygotowanie ołtarzy w tradycyjnych miejscach. Włączmy się czynnie w przygotowanie procesji. Zapraszamy do niesienie chorągwi, feretronów a dziewczynki do sypania kwiatków. Próba sypania kwiatków w środę 29 maja o godz. 17.00. Strażaków prosimy o zabezpieczenie procesji.
  • W piątek 31 maja obchodzimy święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
  • W sobotę 1 czerwca wypada I sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo I sobotnie – wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy św. wieczornej, tego dnia także rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe.
  • W sobotę 1 czerwca o godz. 18.00 ks. Emilian Wolski i Ks. Mateusz Popek, którzy otrzymali w minioną sobotę święcenia kapłańskie, odprawią w naszej parafii Mszę św. prymicyjną wraz z błogosławieństwem prymicyjnym. Zapraszamy do modlitwy.
  • Prosimy o posprzątanie przy stacjach różańcowych na placu maryjnym.
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej ś.p. Jana Staniszewskiego. Pokój Jego Duszy.