IV Niedziela Wielkiego Postu B – 10.03.2024 r.

 • Rozpoczynamy już czwarty tydzień Wielkiego Postu i nasze rekolekcje wielkopostne, które głosi ks. Jan Tadyniewicz – serdecznie witamy w naszej Parafii. Plan rekolekcji zamieszczony jest na stronie internetowej Parafii oraz w gablocie. Zachęcamy do udziału w tym świętym czasie nawrócenia.
 • W czasie rekolekcji można złożyć do puszki ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać.
 • W zakrystii można nabyć „Baranka Wielkanocnego”. Dochód ze sprzedaży przeznaczony na działalność charytatywną CARITAS .
 • W najbliższą niedzielę młodzież z KSMu oraz Ministranci będą rozprowadzać palmy. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na działalność naszej młodzieży.
 • W przyszłą niedzielę 17.03 zapraszamy na koncert wielkopostny w wykonaniu chóru Jubilate Deo i scholi liturgicznej. Koncert odbędzie się bezpośrednio po Mszy świętej o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy.
 • W niedzielę 17.03 rozpoczniemy przed Mszą świętą poranną śpiew Godzinek o Męce Pańskiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 • W sobotę 16.03. rozpoczniemy nowennę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej oraz poszanowania i ochrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci.
 • W piątek 15.03 od godz. 9.00 chcemy odwiedzić chorych z naszej Parafii z posługą sakramentalną. Zapisy w zakrystii.
 • W najbliższy piątek 15.03. po Drodze Krzyżowej o godz. 19.30 odbędzie się spotkanie w Domu Pielgrzyma dla rodziców kandydatów do Bierzmowania, zaś spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do tego sakramentu będzie w niedzielę 17.03 po Mszy św. o godz. 12.00.
 • Serdecznie dziękujemy za pracę przy segregacji śmieci na cmentarzu mieszkańcom Kolonii Drzewce. Pracowali:
  Ryszard Sadurski
  Paweł Golianek
  Łukasz Rusek
  Adam Głos
  Feliks Rybka
  Wiesław Maruszak
  Konrad Maruszak
  Agata Pyśniak
  Jerzy Pyśniak
  Krzysztof Kopiński
  Zbigniew Kopiński
  Bóg zapłać!