IV Niedziela Wielkiego Postu B – 10.03.2024 r.

• Rozpoczynamy już czwarty tydzień Wielkiego Postu i nasze rekolekcje wielkopostne, które głosi ks. Jan Tadyniewicz – serdecznie witamy w naszej Parafii. Plan rekolekcji zamieszczony jest na stronie internetowej Parafii oraz w gablocie. Zachęcamy do udziału w tym świętym czasie nawrócenia.
  • W czasie rekolekcji można złożyć do puszki ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać.
  • W zakrystii można nabyć „Baranka Wielkanocnego”. Dochód ze sprzedaży przeznaczony na działalność charytatywną CARITAS .
  • W najbliższą niedzielę młodzież z KSMu oraz Ministranci będą rozprowadzać palmy. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na działalność naszej młodzieży.
  • W przyszłą niedzielę 17.03 zapraszamy na koncert wielkopostny w wykonaniu chóru Jubilate Deo i scholi liturgicznej. Koncert odbędzie się bezpośrednio po Mszy świętej o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy.
  • W niedzielę 17.03 rozpoczniemy przed Mszą świętą poranną śpiew Godzinek o Męce Pańskiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • W sobotę 16.03. rozpoczniemy nowennę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej oraz poszanowania i ochrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci.
  • W piątek 15.03 od godz. 9.00 chcemy odwiedzić chorych z naszej Parafii z posługą sakramentalną. Zapisy w zakrystii.
  • W najbliższy piątek 15.03. po Drodze Krzyżowej o godz. 19.30 odbędzie się spotkanie w Domu Pielgrzyma dla rodziców kandydatów do Bierzmowania, zaś spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do tego sakramentu będzie w niedzielę 17.03 po Mszy św. o godz. 12.00.
  • Serdecznie dziękujemy za pracę przy segregacji śmieci na cmentarzu mieszkańcom Kolonii Drzewce. Pracowali:
    Ryszard Sadurski
    Paweł Golianek