III Niedziela Wielkiego Postu B- 03.03.2024 r.

• Za tydzień 10.03 rozpoczną się w naszej Parafii rekolekcje wielkopostne. Plan rekolekcji w gablocie przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej.
  • W sobotę 09.03. odbędzie się czuwanie fatimskie. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00, następnie czuwanie zakończone Mszą św. o godz. 24.00. Rozważania różańcowe poprowadzą:
    Cz. I – Młodzież
    Cz. II – Legion Maryi
    Cz. III – Koło Przyjaciół Radia Maryja i Kółka Różańcowe
    Cz. IV – Nieustający Różaniec i Krąg Biblijny
    Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • 03. w piątek o godz. 19.00 z Lublina wyruszy po raz 10 Ekstremalna Droga Krzyżowa m.in. do naszego Sanktuarium. Pierwsi pielgrzymi mogą już dotrzeć ok. godz. 4.00 w sobotę.
  • W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca, o godz. 17.00 „Godzina Święta”
  • W najbliższy poniedziałek 04.03. obchodzimy święto św. Kazimierza Królewicza.
  • W zakrystii można nabyć „Baranka Wielkanocnego”. Dochód ze sprzedaży przeznaczony na działalność charytatywną CARITAS .
  • Serdecznie dziękujemy za pracę przy segregacji śmieci na cmentarzu mieszkańcom Zofianki. Pracowali:
    Elżbieta (Kopeć) Turek
    Iwona Grabczak
    Irena Łajca
    Zofia Fiut
    Piotr Chabros
    Rafał Kociołek
    Roman Łajca
    Jarosław Czepiński
    Zygmunt Woś
    Mariusz Rogala
    Mariusz Oroń
    Bóg zapłać.
  • Na poniedziałek prosimy o pracę przy segregacji śmieci na cmentarzu mężczyzn z Kolonii Drzewce. Zapraszamy na godz. 9.00.