II Niedziela Wielkiego Postu B – 25.02.2024 r.

• Przeżywamy Drugą Niedzielę Wielkiego Postu, szczególnego czasu pokuty i nawrócenia. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
    Droga Krzyżowa - w każdy piątek o godz. 15.00 dla dzieci, 16.30 dla dorosłych, 19.30 dla młodzieży i tych, którzy nie mogli wcześniej uczestniczyć;
    Gorzkie Żale – w niedziele o godz. 16.30; różaniec o godz. 16.00.
  • W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź przed każdą Mszą św. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  • Dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone są na Seminarium Duchowne w Lublinie. Wspierajmy Ich ofiarami oraz naszą modlitwą. Bóg zapłać.
  • Dzisiaj wspieramy także Dzieła Misyjne „Ad Gentes” – puszka znajduje się przy wyjściu z kościoła.
  • W przyszłą niedzielę zbierane będą ofiary do puszki na pomoc w leczeniu chorej Neli.
  • Dziękujemy za pracę na cmentarzu mężczyznom z Niezabitowa. Pracowali:
    Tomasz Łakomski
    Krzysztof Woś
    Gabriel Poniatowski
    Leszek Kobiałka
    Leszek Socha
    Dariusz Rożalski
    Tadeusz Lewandowski
    Robert Bijak
    Zbigniew Szeląg
    Bóg zapłać za tę pracę. Na poniedziałek zapraszamy mężczyzn z Zofianki do pracy przy segregacji śmieci w górnej części cmentarza.
  • Siostry Kapucynki zapraszają na dzień skupienia dla kobiet w najbliższą sobotę – 02.03 o godz. 14.15. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy do wieczności ś.p. Henryka Kozaka. Pokój Jego Duszy.