Niedziela Świętej Rodziny – 31.12.2023 r.

  • Trwa wystawienie Najświętszego Sakramentu w kaplicy Matki Bożej Kębelskiej (dziś i w Nowy Rok). Zapraszamy do osobistej i rodzinnej modlitwy.
  • W poniedziałek 01 stycznia Nowy Rok i uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. w naszym kościele będą w porządku niedzielnym.
  • W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwo 1 sobotnie będzie 06 stycznia o godz. 16.00. Zapraszamy.
  • W sobotę 06 stycznia wypada Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. będą w porządku niedzielnym. Tego dnia taca przeznaczona jest na misje. W czasie wszystkich Mszy św. będziemy błogosławić kadzidło i kredę, którą na drzwiach naszych domów kreślimy litery C+M+B (Christus Mansionem Benedicat – Niech Chrystus błogosławi temu domowi) lub pierwsze litery imion Mędrców ze Wschodu.
  • Serdecznie zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli, który odbędzie się 06 stycznia po Mszy św. o godz. 12.00.
  • Regionalne Towarzystwo Przyjaciół Wąwolnicy zaprasza na spotkanie poświęcone pamięci pilota z czasów II wojny światowej - Zygmunta Duńskiego z Wąwolnicy. Spotkanie rozpocznie się w Gminnym Domu Kultury w sobotę (06.01) o godz. 16.00. Szczegóły na plakatach i Facebooku Towarzystwa Przyjaciół Wąwolnicy. Zapraszamy.
  • Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru Jubilate Deo. Przy tej okazji chcemy wspierać nasze Siostry Kapucynki w ich działalności. Koncert odbędzie się 07 stycznia po Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy.

PORZĄDEK WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ:

02 stycznia – wtorek – Karmanowice, Zawada

03 stycznia – środa – Kol. Karmanowice, Bartłomiejowice, Mareczki, Celejów

04 stycznia – czwartek -  Kębło, Stanisławka, Kol. Wąwolnica, Fiodorówka

05 stycznia – piątek -  Łąki, Charz

Prosimy o pojazd na godz. 8.45