• W środę 27 grudnia wspomnienie św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Msze św. w naszej parafii będą o godz. 7.00 i 18.00. Tego dnia błogosławimy wino.
  • Arcybiskup Metropolita Lubelski Stanisław Budzik udzielił dyspensy od zachowania wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych w piątek 29 grudnia 2023 r. (piątek w Oktawie Narodzenia Pańskiego) wszystkim wiernym Archidiecezji Lubelskiej, a także innym osobom przebywającym w tym dniu na terenie Archidiecezji. Zachęcił jednocześnie do zastąpienia wstrzemięźliwości innymi formami pokuty, zwłaszcza uczynkami miłosierdzia i pobożności.

  • W sobotę 30 grudnia po Mszy św. o godz. 7.00 będzie w kaplicy Matki Bożej Kębelskiej wystawienie Najświętszego Sakramentu i rozpoczniemy czterdziestogodzinne nabożeństwo, które będzie trwać do Nowego Roku. Zapraszamy do osobistej i rodzinnej modlitwy, do dziękczynienia za miniony rok oraz w intencji naszych rodzin, parafii, Ojczyzny i Kościoła. Zachęcamy też grupy parafialne do wspólnej modlitwy.

  • Dziękujemy naszemu chórowi parafialnemu pod dyrekcją p. Adama Łaguny za piękny śpiew w czasie świątecznych liturgii.
  • W środę 27 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską tzw. Kolędę. Chcemy odwiedzić Was w Waszych domach, aby wspólnie się modlić i błogosławić Wasze rodziny. Te osoby, które sobie tego życzą i jest to możliwe, niech dadzą jakiś znak, najlepiej przez wyjście przed dom i zaproszenie kapłana.

          Kolędę rozpoczynamy od godz. 9.00. Prosimy o pojazd na godz. 8.45

          PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ:

          27.12 – środa – Kolonia Drzewce

          28.12 – czwartek – Łopatki

          29.12 – piątek – Obliźniak, Zofianka

          30.12 – sobota – Huta, Rogalów, Iłki, Kolonia Łopatki.