Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - 26.11.2023 r.

• W przyszłą niedzielę rozpocznie się Adwent, czas, który ma nas przygotować na spotkanie ze Zbawicielem w wieczności oraz do świąt Narodzenia Pańskiego.
  • Roraty będą od poniedziałku do soboty o godz. 6.30.
  • Pragniemy w tym roku przygotować śniadania dla dzieci, po Roratach. Prosimy ludzi dobrej woli o wszelką pomoc i wsparcie tej inicjatywy.
  • Dziękujemy za ubranie kościoła kwiatami.
  • Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym do puszki przeznaczone są na pomoc osobom bezdomnym.
  • W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź przed każdą mszą św. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po mszy o 18.00.
  • 9 grudnia o godz. 10.00 w sanktuarium Matki Bożej Latyczowskiej w Lublinie odbędzie się pielgrzymka Margaretek – Apostolstwa Modlitwy za kapłanów.
  • Zapraszamy do prenumeraty „Rycerza Niepokalanej”. Zapisy w zakrystii, cena – 80 zł.
  • W zakrystii oraz w sklepiku parafialnym można już nabyć świece CARITAS w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy do wieczności: ś.p. Wiesława Gibułę oraz ś.p. Jerzego Stachyrę. Pokój Ich Duszom.