05.11.2023

• Dziękujemy mieszkańcom z Charza za ubranie kościoła kwiatami.
  • W sobotę 11 listopada będziemy obchodzić 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Msza św. w intencji naszej Ojczyzny będzie o godz. 10.00. Pozostałe Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00 i 18.00. W Niezabitowie Msza św. i wypominki o godz. 9.00.
  • W sobotę 11 listopada będzie czuwanie fatimskie. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00.
    Rozważania różańcowe poprowadzą:
    cz. I - Młodzież
    cz. II - Legion Maryi
    cz. III - Koło Przyjaciół Radia Maryja i Kółka Różańcowe
    cz. IV - Krąg Biblijny i Nieustający Różaniec
    Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym na tacę są przeznaczone na Seminarium Duchowne w Lublinie. Bóg zapłać.
  • Informujemy, że w trakcie kwesty na renowację zabytków na cmentarzu parafialnym zebrano 10095 zł i 50 gr. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Darczyńcom za wrażliwość i hojność. Dziękujemy też Wolontariuszom zaangażowanym w organizację i prowadzenie kwesty. Obecnie datki można jeszcze wpłacać na konto Regionalnego Towarzystwa Przyjaciół Wąwolnicy z dopiskiem "Na renowację zabytków cmentarza w Wąwolnicy"