Szósta Niedziela Wielkanocna A – 14.05 2023

 • Za tydzień 21.05 o godz. 12.00 dzieci z klas III z naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej. Spowiedź dzieci i wszystkich chętnych będzie w piątek 19 maja o godzinie 16.00. Zapraszamy rodziców dzieci komunijnych na sprzątanie kościoła w czwartek 18 maja po spotkaniu,  ok. godz. 17.00.
 • We wtorek 16 maja w liturgii Kościoła będziemy obchodzić Święto – Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
 • W przyszłą niedzielę będzie Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zgodnie z tradycją obchodzimy tzw. „dni krzyżowe”. Od czwartku do soboty na godz. 7.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy o urodzaje.
 • W tym tygodniu poświęcenie pól o godz. 19.00, prosimy o pojazd:
 • Pn. – Zofianka
 • Wt. – Kębło
 • Śr. – Wąwolnica, Charz
 • Czw. – Zarzeka, Łąki, Stanisławka
 • Pt. – Kol. Wąwolnica, Zawada, Iłki
 • Dzień skupienia dla kobiet u Sióstr Kapucynek NSJ – 20 maja o godz. 14.00. Szczegóły na plakacie.
 • W dniu dzisiejszym Ministranci i Lektorzy rozprowadzają kremówki papieskie, które są wsparciem dzieł prowadzonych przez młodych naszej parafii i diecezji. Kremówki w niedzielę nad ranem przyjechały do Lublina z Wadowic i trafiły do nas w cenie 8zł za sztukę. Dodatkiem do kremówek są broszurki z mało znanymi historiami z życia Św. Jana Pawła II. Serdecznie zachęcamy do wsparcia SMALu oraz Liturgicznej Służby Ołtarza z naszej pafafii.
 • W minionym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej pożegnaliśmy śp. Pawła Lewandowskiego l. 34. Niech odpoczywa w pokoju.