Piąta Niedziela Wielkanocna, 7.05.23r.

  • Jutro 8 maja przypada uroczystość Św. Stanisława BM głównego Patrona Polski. Msze Święte w naszej Parafii będą o 7.00, 12,00 i 18.00.
  • Dzisiaj I Niedziela Miesiąca. W Kaplicy Matki Bożej jest wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  • W sobotę 13 maja odbędzie się czuwanie fatimskie. Rozpoczniemy Mszę Świętą o 18.00 w Kęble, a później procesja różańcowa do kościoła. Modlitwę różańcową prowadzą: Cz. I - Młodzież; Cz. II - Legion Maryji Cz. III - Koło Przyjaciół Radio Maryja i Kółka Różańcowe; Cz. IV - Nieustający Różaniec i Krąg Biblijny
  • W tym tygodniu rozpoczniemy poświęcenie pól o godz. 19.00. Poniedziałek - Karmanowice; Wtorek - Kol. Drzewce i Rogalów; Środa - Zgórzyńskie; Czwartek - Huta i Mareczki; Piątek - Bartłomiejowice i Obliźniak. Prosimy o pojazd.
  • W przyszłą niedzielę 14 maja w naszej parafii Ministranci i Lektorzy będą rozprowadzać kremówki papieskie, które są wsparciem dzieł prowadzonych przez młodych naszej parafii i diecezji. Kremówki w niedzielę nad ranem przyjeżdżają do Lublina z Wadowic i trafiają do nas w cenie 8zł za sztukę. Serdecznie zachęcamy do wsparcia SMAL-u oraz Liturgicznej Służby Ołtarza z naszej parafii.
  • Wczoraj w naszej wspólnocie pożegnaliśmy Śp. Mirosławę Stępień l.74. Pokój Jej Duszy!