IV Niedziela Adwentu, 18.12.2022r.

• W sobotę 24,12 - Wigilia. Nie będzie Mszy Świętej o 18.00. Niech wigilijnej wieczerzy towarzyszy wspólna modlitwa, lektura Pisma Świętego o narodzeniu Pana Jezusa - Łk 2, dzielenie się opłatkiem, wspólny śpiew kolęd i pastorałek. Niech czas tych świąt będzie dla nas czasem szczególnego i życzliwego zainteresowania się ludźmi biednymi i samotnymi.
  • Pasterka o 24.00 za Parafian, w Niezabitowie o 22.00. Ofiary tacowe z Pasterki przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia.
  • W niedzielę 25.12 - Boże Narodzenie. Nie będzie Mszy Świętej o 7.30
  • W czwartek 22.12 o 6.30 będzie Msza Święta w 1r. śmierci ŚP. Ks. Jana Pęzioła
  • Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku ofiarowali choinki do kościoła. Bóg zapłać!
  • Dziękujemy wszystkim, którzy w tym tygodniu odśnieżali parkingi przy kościele, wokół kościoła czy plebanii. Bóg zapłać!
  • Gratulujemy Radnym którzy zostali wybrani na nową kadencję:

Agata Boruch

Gratulujemy!

Zbigniew Czapla

Zbigniew Kopiński

• W minionym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej ze smutkiem i z nadzieją życia wiecznego pożegnaliśmy: Śp. Jana Ruska, Śp. Romana Ruska oraz Śp. Andrzeja Ambrozika. Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie! /3x/ Światłość wieczna niech im świeci, gdzie królują wszyscy święci. Gdzie królują z Tobą Panem, aż na wieki wieków Amen!