III Niedziela Adwentu, 11.12.2022r.

• Od 16.12 rozpoczniemy nowennę do Bożego Narodzenia zawsze po Mszy Świętej roratniej. Zapraszamy.
  • Choinki przeznaczone do kościoła prosimy przywieść w przyszły poniedziałek 19.12. Dziękujemy.
  • Dziękujemy mężczyznom z Łopatek za prace wykonane dla Parafii. Bóg zapłać!
  • Panu Piotrowi Skowronkowi podziękowanie za pracę dla Parafii. Bóga zapłać!
  • Dzisiaj w naszej Parafii odbywają się wybory do Rady Duszpasterskiej. Przy wyjściu z Bazyliki na stoliku jest urna, do której prosimy składać kartki z nazwiskiem i imieniem swoich kandydatów.
  • W minionym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej ze smutkiem i z nadzieją życia wiecznego pożegnaliśmy: Śp. Leokadię Ścibior oraz Śp. Stanisława Cichockiego. Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie! /3x/ Światłość wieczna niech im świeci, gdzie królują wszyscy święci. Gdzie królują z Tobą Panem, aż na wieki wieków Amen!