II Niedziela Adwentu, 4.12.2022r.

• Dzisiaj przeżywamy drugą niedzielę adwentu i rozpoczynają się rekolekcje adwentowe, które prowadzi Ks. dr Paweł Bartoszewski, którego bardzo serdecznie witamy.
  • Zapraszamy roraty codziennie o 6.30. Od poniedziałku do piątku zapraszamy dzieci na śniadania po roratach. Chętnych zapraszamy do wsparcia tej inicjatywy.
  • W zakrystii możemy zapisywać chorych, których odwiedzimy z posługą sakramentalną w piątek 9.12 od godz. 9.00.
  • W dniu dzisiejszym odbywa się zbiórka do puszki na "Pomoc Kościołowi na Wschodzie". Bóg zapłać!
  • Chętni, którzy chcą ofiarować choinki do kościoła na święta mogą to zgłaszać w zakrystii.
  • W czwartek 8. grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Czuwanie modlitewne rozpocznie się 7.12 w środę po Mszy Świętej o godz. 19.00. Zakończymy Mszą Świętą o 24.00. Rozważania różańcowe prowadzą: cz. I Młodzież; cz. II Legion Maryi; III - Koło Przyjaciół Radia Maryja i Kółka Różańcowe; IV - Nieustający Różaniec i Krąg Biblijny. Zapraszamy!
  • W czwartek Msze Święte w naszej Parafii będą o 6.30; 9.00; 10.30; 12.00 i 18.00. W Niezabitowie o 16.00.
  • Siostry Kapucynki NSJ zapraszają kobiety na warsztat - skupienie biblijne, które rozpocznie się w przyszłą sobotę 10 grudnia o godzinie 14.00 w Domu Zakonnym Sióstr. Więcej informacji na plakacie przed kościołem. Serdecznie zapraszamy!
  • Radnych prosimy o rozniesienie opłatków
  • W minionym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej ze smutkiem i z nadzieją życia wiecznego pożegnaliśmy: Śp. Bożenę Karczmarczyk, oraz Śp. Irenę Ścibior. Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie! /3x/ Światłość wieczna niech im świeci, gdzie królują wszyscy święci. Gdzie królują z Tobą Panem, aż na wieki wieków Amen!