Niedziela, 19 czerwca 2022
• W poniedziałek 20 czerwca w czasie mszy św. o godz. 1800 młodzież z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania.
• Dziękujemy mieszkańcom Stanisławki za ubranie kościoła kwiatami na uroczystość Bożego Ciała. Dziękujemy wczorajszym nowożeńcom za kwiaty, które dziś zdobią ołtarze. Na przyszłą niedzielę prosimy o przygotowanie dekoracji kwiatowych mieszkańców Huty.
• Trwa oktawa Bożego Ciała. Uroczyste zakończenie oktawy będzie w czwartek o godz. 1800. Po mszy św. będzie procesja i poświęcenie ziół i kwiatów. Prosimy o ubranie ołtarzy wokół bazyliki:
I – mieszkańcy Obliźniaka
II – mieszkańcy Huty
III – mieszkańcy Łopatek
IV – mieszkańcy Zofianka
• W piątek będzie Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
• Dziękujemy za pracę na rzecz parafii Panom: Pawłowi Bieńkowi i Wojciechowi Aftyce. Bóg zapłać!
• Msze św. na zakończenie roku szkolnego będą:
w czwartek o godz. 800 w Karmanowicach,
w piątek o godz. 830 w bazylice dla szkoły w Wąwolnicy.
• Zarząd Regionalnego Towarzystwa Przyjaciół Wąwolnicy zaprasza na sesję popularno – naukową pt. „Wdzięczni weteranom działań poza granicami Państwa.” Sesja rozpocznie się w sobotę 25 czerwca o godz. 1000 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wąwolnicy. Szczegółowe informacje są na plakatach i stronie FB towarzystwa.
• W minionym tygodniu zmarli: Zofia Łuszczyńska i Joanna Rusek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.