Niedziela 3 kwietnia 2022
• W najbliższy piątek będzie tylko jedno nabożeństwo drogi krzyżowej. Rozpocznie się o godz. 1600 przy bazylice. Kolejne stacje będą w drodze do kaplicy w Kęble. Tam na zakończenie będzie msza św. Ofiary składane wtedy na tacę będą przeznaczone na kwiaty do grobu Pana Jezusa.
• Uroczyste chrzty dzieci będą w poniedziałek wielkanocny w czasie mszy św. o godz. 1200. Konferencja dla rodziców i chrzestnych będzie w niedziele 10 kwietnia o godz. 1800.
• W sobotę 9 kwietnia będzie czuwanie fatimskie. Rozpoczęcie mszą św. o godz. 1800. Zakończenie mszą św. o północy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
• Za tydzień w Niedzielę Palmową poświęcenie palm będzie na każdej mszy św. W czasie mszy św. o 1030 będzie śpiew Pasji w wykonaniu naszego chóru, a o godz. 1200 procesja z palmami.