Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Wojciecha w Wąwolnicy informuje, iż najkorzystniejszą ofertę na świadczenie usługi, polegającej na opracowaniu treści dokumentacji przetargowej do postępowań na wybór Generalnego Wykonawcy robót budowlanych oraz treści dokumentacji przetargowej na wybór wykonawców pozostałych usług związanych z wykonaniem celów projektu pt. "Termomodernizacja zabytkowego kościoła parafialnego p.w. Świętego Wojciecha w Wąwolnicy” przy  wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie ramach programu priorytetowego nr 3.1.2 „Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie” złożył następujący wykonawca: Przemysław Pytlak Kancelaria Radcy Prawnego.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Wojciecha w Wąwolnicy, ogłasza konkurs na opracowanie treści dokumentacji przetargowej do postępowania na wybór Generalnego Wykonawcy robót budowlanych oraz treści dokumentacji przetargowych na wybór wykonawców pozostałych usług związanych z wykonaniem celów Projektu pt.: „Termomodernizacja zabytkowego kościoła parafialnego p.w. Świętego Wojciecha w Wąwolnicy”, realizowanego przy wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w ramach programu priorytetowego nr 3.1.2 "Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie"

Załączniki: