Parafia Rzymsko-Katolicka pw.Św. Wojciecha BM w Wąwolnicy ogłasza konkurs na wykonanie trzech audytów energetycznych dla budynku kaplicy pw. Matki Bożej Kębelskiej, budynku Domu Parafialnego oraz dla budynku Organistówki w celu złożenia wniosku o dofinansowanie projektu pod tytułem: „Termomodernizacja budynku kaplicy pw. Matki Bożej Kębelskiej, budynku Domu Parafialnego oraz budynku Organistówki Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Św. Wojciecha BM w Wąwolnicy”.

23.02.2019r.
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Wojciecha BM, ul. Zamkowa 24 w Wąwolnicy, informuje, iż najkorzystniejszą ofertę na wykonanie trzech audytów energetycznych dla budynku kaplicy pw. Matki Bożej Kębelskiej, budynku Domu Parafialnego oraz dla budynku Organistówki w celu złożenia wniosku o dofinansowanie projektu pod tytułem: „Termomodernizacja budynku kaplicy pw. Matki Bożej Kębelskiej, budynku Domu Parafialnego oraz budynku Organistówki Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Św. Wojciecha BM w Wąwolnicy” złożył następujący wykonawca:  Usługi Budowlane Grzegorz Duda.

Załączniki: