XIV Niedziela zwykła  B – 07.07.2024 r.

• Dziękujemy wczorajszym i piątkowym Nowożeńcom oraz Mieszkańcom z Mareczek za ubranie kościoła kwiatami, na przyszłą niedzielę prosimy o to Mieszkańców z Kębła.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy
    Poniedziałek – św. Jana z Dukli
    Czwartek – św. Benedykta – patrona Europy
  • W najbliższą sobotę 13 lipca będzie czuwanie fatimskie. Rozpoczniemy Mszą św. w Kęble o godz. 18.00. Rozważania różańcowe poprowadzą:
    cz. I – Młodzież
    cz. II – Legion Maryi
    cz. III – Koło Przyjaciół Radia Maryja i Kółka Różańcowe
    cz. IV – Krąg Biblijny i Nieustający Różaniec.
    Zakończymy czuwanie Mszą św. o północy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Trwają zapisy na 46 Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Można także wesprzeć pielgrzymów przez Fundusz „ Idę z Tobą”. Szczegóły na plakacie przed kościołem i na stronie internetowej  https://pielgrzymka.lublin.pl/ . Zapisać się na pielgrzymkę i wspomóc fundusz pielgrzymkowy można w zakrystii i kancelarii parafialnej do 28 lipca, po tym terminie można to zrobić w sekretariacie pielgrzymkowym przed Archikatedrą Lubelską.
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej ś.p. Gabriela Gąskę oraz ś.p. Jerzego Gąsiorowskiego. Pokój Ich Duszom.