XII Niedziela zwykła  B – 23.06.2024 r.

• Dziękujemy Mieszkańcom z Łopatek za ubranie kościoła kwiatami. Na przyszłą niedzielę prosimy o to Mieszkańców z Bartłomiejowic.
  • W najbliższą środę 26 czerwca o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie przed pielgrzymkowe dla zapisanych na pielgrzymkę sierpniową z naszej parafii. Spotkanie odbędzie się w sali w Domu Pielgrzyma.
  • W sobotę 29 czerwca przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W Niezabitowie odpust, suma odpustowa o godz. 12.00. W Wąwolnicy Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 18.00.
  • Od przyszłej niedzieli Msze św. w Niezabitowie o godz. 13.00.
  • W ostatnim czasie zostały wykonane prace konserwacyjne ławek i lamp przy kaplicy w Kęble. Dziękujemy sponsorowi materiałów p. Ryszardowi Markowi. Przy remoncie pracowali także: S. Ewa, P. Sławomir Krajewski, P. Rafał Gryta, P. Maria Gryta, P. Grażyna i Roman Litwińscy. Bóg zapłać.