XI Niedziela zwykła  B – 16.06.2024 r.

• Dziękujemy Mieszkańcom z Obliźniaka oraz Rodzicom młodzieży, która przyjęła bierzmowanie za ubranie kościoła kwiatami. Na przyszłą niedzielę prosimy o to Mieszkańców z Łopatek.
  • W piątek 21 czerwca zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00 z okazji zakończenia roku szkolnego .
  • W najbliższą sobotę 22 czerwca zapraszamy na Nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała. Msza św. godz. 18.00 w Bazylice, sprawowana w intencjach polecanych przez wiernych. Intencje na Mszę Świętą można składać w puszkach lub  bezpośrednio przed Mszą Świętą przynieść do zakrystii w Bazylice. Po Mszy Świętej - Nabożeństwo błagalne o uzdrowienie zakończone indywidualnym błogosławieństwem z nałożeniem rąk.
  • W przyszłą niedzielę 23 czerwca odbędzie się w naszym Sanktuarium II Archidiecezjalny Dzień Rodzin. Szczegóły na plakacie przed kościołem. Zapraszamy.
  • Dziękujemy Rodzicom młodzieży bierzmowanej z Niezabitowa za wykoszenie trawy na skarpie. Szczególne podziękowania dla P. Oroń, P. Kaniewskich oraz P. Fiut.
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej ś.p. Albina Kruka oraz ś.p. Helenę Bukowską. Pokój Ich Duszom.