2 Niedziela zwykła B - 14.01.2024 r.

• Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w domach naszych Parafian. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy zaprosili księdza do swoich domów i mieszkań. Dziękujemy za miłe przyjęcie, atmosferę rozmodlenia, gościnność, troskę o sprawy parafialne i wsparcie materialne. Składamy serdeczne Bóg zapłać!
  • Od 18 stycznia rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o tej intencji w naszych indywidualnych modlitwach.
  • Siostry Kapucynki serdecznie dziękują Panu Organiście, Chórowi i wszystkim, którzy wsparli ich działalność podczas koncertu kolęd. Zostało zebrane 1930 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
  • W niedzielę 21 stycznia po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  • W niedzielę 21 stycznia o godz. 15.00 odbędzie się na plebanii spotkanie opłatkowe Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Zapraszamy.
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy do wieczności ś.p. Andrzeja Żeleźniaka oraz ś.p. Alinę Baran. Pokój Ich Duszom.