II Niedziela Adwentu B – 10.12.2023 r.

 • Dzisiaj przeżywamy 2 niedzielę Adwentu i rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Prowadzi je ks. dr Piotr Spyra, kapłan diecezji zamojsko – lubaczowskiej. Witamy serdecznie w naszej parafii oraz prosimy o modlitwę w intencji Rekolekcjonisty i naszych rekolekcji. Plan rekolekcji w gablocie, na stronie parafialnej oraz na Facebooku.
 • Adwent, który przeżywamy i czas świąteczny, który przed nami to okazja
  do okazania wsparcia potrzebującym pomocy. W czasie trwających rekolekcji zachęcamy, aby przynosić artykuły spożywcze i przemysłowe, które młodzież przekaże osobom w trudnej sytuacji materialnej z naszej parafii.
 • W zakrystii można zapisywać osoby chore, które odwiedzimy z posługą sakramentalną w piątek 15.12.2023 r. od godz. 9.00
 • W dniu dzisiejszym odbywa się zbiórka do puszki na pomoc Kościołowi
  na Wschodzie. Bóg zapłać za ofiary.
 • Chętni, którzy chcą ofiarować choinki do kościoła mogą to zgłaszać w zakrystii.
 • Radnych prosimy o rozniesienie opłatków.
 • W ostatnim czasie została poddana renowacji chrzcielnica. Koszt tego dzieła to 70 tysięcy złotych. Ofiarę na ten cel przekazali Państwo Jolanta i Marcin Podkowa. Bardzo serdecznie dziękujemy! Bóg zapłać!
 • Od soboty 16 grudnia rozpoczniemy nowennę do Bożego Narodzenia.  Będziemy modlić się codziennie po Mszy św. roratniej
 • Zapraszamy na Roraty, codziennie o godz. 6.30. Po Mszy św. roratniej zapraszamy dzieci na śniadania. Ludzi dobrej woli prosimy o pomoc i wsparcie.
 • Jest jeszcze możliwość zapisania się na prenumeratę „Rycerza Niepokalanej” na rok 2024. Zapisy w zakrystii.
 • W następną niedzielę 17 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, po Mszy św. o godz. 12.00
 • Konferencja przed chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych odbędzie się w przyszłą niedzielę 17 grudnia po Mszy św. o godz. 17.00.