Niedziela Najświętszej Trójcy, 4.06.2023r.

• W czwartek 8.06 będziemy obchodzili uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, popularnie zwane świętem Bożego Ciała. Msze Święte tego dnia będą o 7.30, 9.00 11.00, 17.00. W Niezabitowie o godz. 9.00. Procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy po Mszy Świętej o godz. 11.00. Prosimy o przygotowanie ołtarzy w tradycyjnych miejscach. Włączmy się czynnie w przygotowanie procesji. Zapraszamy do niesienia chorągwi, feretronów, dziewczynki do sypania kwiatów. Próba sypania kwiatów odbędzie się w środę 7.06 o godz. 17.00. Strażaków prosimy o ochronę procesji.
  • Prosimy mieszkańców Stanisławki o ubranie kościoła kwiatami na Boże Ciało. A na przyszłą niedzielę prosimy o to mieszkańców z Huty.
  • Trwają nabożeństwa czerwcowe, codziennie po Mszy Świętej wieczorowej. Od piątku przez tydzień po nabożeństwie czerwcowym będzie procesja z Najświętszym Sakramentem.
  • Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. W Kaplicy Matki Bożej jest wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  • W sobotę 10.06 będziemy obchodzić jubileusz 110-lecia powstania OSP w Wąwolnicy. Msza Święta z tej okazji będzie o 15.30. W sobotę 10.06 - czuwanie fatimskie. Rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 18.00 Później procesja różańcowa do kościoła. Modlitwę różańcową prowadzą:
    • cz. I - Młodzież
    • cz. II - Legion Maryi
    • cz. III - Koło Przyjaciół Radia Maryja i Kółka Różańcowe
    • cz. IV - Nieustający Różaniec i Krąg Biblijny.    Zapraszamy do wspólnej modlitwy.