16.04..2023r. II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego

• Dzisiaj w Niedzielę Miłosierdzia Bożego obchodzimy święto patronalne Caritas i rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym do puszki przeznaczone są na "Fundusz Caritas".
  • Za tydzień 23.04 wypada nasz odpust parafialny z racji patrona Św. Wojciecha BM. O godz. 12.00 będzie suma odpustowa i procesja dookoła kościoła.
  • Dzisiaj o godz. 15.00 w Bazylice odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy.
  • Zapraszamy dzieci I komunijne na spotkanie w Bazylice w czwartek 20.04 o godz. 16.00.
  • W minionym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej pożegnaliśmy: Śp. Alinę Tusińską l.78; Śp. Jadwigę Piskorek l.65; Śp. Mariusza Sarana l.48. Niech Miłosierny Bóg przyjmie Ich do Chwały Nieba.