5. luty 2023

• Do wtorku 7 lutego do godz. 12.00 odbywa się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na parkingu przy Bazylice
  • W przyzłą sobotę 11 lutego będzie czuwanie fatimskie. Rozpoczniemy Mszą Świętą o 18.00. Rozważania różańcowe prowadzą: cz. I - Młodzież; cz. II Legion Maryi; cz. III - Koło Przyjaciół Radia Maryja i Kółka Różańcowe; cz. IV - Nieustający Różaniec i Krąg Biblijny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • W sobotę 11 lutego obchodzimy wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Msza Święta w intencji chorych wraz z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych będzie o 11.00 w naszym Sanktuarium.
  • Dziękujemy mężczyznom pracującym przy rozbieraniu choinek.
  • Siostry Kapucynki NSJ zapraszają na biblijny dzień skupienia dla kobiet w najbliższą sobotę 11 lutego. Więcej informacji na plakacie w gablocie przed kościołem.
  • W minionym tygodniu w naszej wspólnocie pożegnaliśmy ŚP. Adam Ścibiora. RIP ♥