Święto Świętego Szczepana Męczennika, 26.12.2022r.

  • W piątek 30.12 będziemy obchodzić święto: Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Msze Święte w naszej Parafii w tym dniu będą o godz. 7.00 i 18.00. Po Mszy o godz. 7.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i rozpoczniemy czterdziestogodzinne nabożeństwo, które będzie trwać do Nowego Roku. Zapraszamy do osobistej i rodzinnej modlitwy, jako dziękczynienie za miniony Rok oraz w intencji naszych Rodzin, Parafii, Ojczyzny i Kościoła. Zachęcamy też grupy parafialne do wspólnej modlitwy.
  • Msza Święta na zakończenie roku będzie w sobotę 31.12 o 18.00
  • W niedzielę Nowy Rok i uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki
  • We wtorek 27.12 święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Msze Święte w naszej Parafii będą o godz. 7.00 i 18.00, na których będzie można skosztować poświęconego wina
  • Dziękujemy chórowi za piękny śpiew w czasie liturgii świątecznych
  • Dziękujemy za pracę dla Parafii, pracowali: Paweł Bieniek, Cezary Wrotniak, Grzegorz Gębka, Krzysztof Jaruga, Kamil Wrótniak, Konrad Komsta, Andrzej Wrzosiński, Paweł Kolibski, Agata i Rafał Adamczyk oraz osoby, które ubierały choinki w kaplicy i kościele. Bóg zapłać!
  • Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowywanie śniadań roratnich dla dzieci, sponsorom i ludziom dobrej woli. Bóg zapłać!
  • Po dwuletniej przerwie rozpoczynamy wizytę duszpasterską tzw. kolędę. Chcemy odwiedzić Was w waszych domach, aby wspólnie się pomodlić i błogosławić Wasze Rodziny. Te osoby, które tego sobie życzą i jest to możliwe, niech dadzą jakiś znak, najlepiej przez wyjście przed dom i zaproszeni.

W tym tygodniu wizyta duszpasterska:

wtorek - Obliźniak i Zofianka

środa - Drzewce Kol.

czwartek - Łopatki

piątek - Huta, Rogalów, Iłki, Kol. Łopatki

sobota - Karmanowice, Kol. Karmanowice

Prosimy o pojazd na 8.45

  • W minionym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej ze smutkiem i z nadzieją życia wiecznego pożegnaliśmy: Śp. Jrenę Kruk. Dobry Jezu, a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie! /3x/ Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen!