Niedziela 13 listopada 2022r.

• Dzisiejsze ofiary tacowe przeznaczone są na Seminarium Duchowne w Lublinie. Bóg zapłać!
  • Zapraszamy chętnych do prenumeraty "Rycerza Niepokalanej " na rok 2023. Cena 70zł. Zapisy w zakrystii.
  • „Zachęcamy do zainteresowania się Programem Caritas Polska:
    „Rodzina Rodzinie”, który w nowej odsłonie ma na celu objęcie
    pomocą finansową ponad 500 rodzin z diecezji kijowsko-żytomierskiej
    na Ukrainie. Pomoc świadczona jest w miejscu przebywania tych rodzin na
    Ukrainie. Caritas Polska wspiera już w ten sposób rodziny z innych
    terenów objętych wojną, jak Syria, Strefa Gazy, Liban czy Irak.
    Szczegóły na stronie internetowej: https://rodzinarodzinie.caritas.pl/ lub pod
    numerem telefonu: +48 797 970 498.” - dla darczyńców indywidualnych
  • MISJA MIŁOŚĆ

Misja Miłość to projekt realizowany przez Zespół ds. Nowej Ewangelizacji w Archidiecezji Lubelskiej. Jest skierowany do wszystkich par, które pragną żyć w jedności i miłości. Wierzymy, że nie jest to możliwe bez Jezusa. Jak osiągnąć trwałą miłość i jedność w związku? Po odpowiedź zapraszamy na spotkania otwarte i na randki małżeńskie.

Spotkania otwarte to cykl trzech spotkań wieczornych prowadzonych przez małżeństwa, na których oprócz Słowa Bożego, które jest w stanie czynić cuda w życiu człowieka, spotkacie dobrych ludzi i dobrą kawę.

Zapraszamy na nie koniecznie w parach. Spotkania odbywają się w Puławach, w parafii św. brata Alberta (ul. Słowackiego 32) w sali pod kościołem.

Spotkania nie wymagają zapisów. Przychodźcie i przyprowadzajcie znajomych. Inormacje o aktualnych terminach na misjamilosc.pl .