28 sierpnia 2022r.

• Dziękujemy mieszkańcom z Kębła za ubranie kościoła kwiatami. Na uroczystości prosimy o to mieszkańców ul. Kębelskiej.
  • W sobotę rozpoczniemy uroczystości związane z 44r. koronacji cudownej Figury Matki Bożej Kębelskiej.
  • Prosimy o dar ciasta, owoców i warzyw na uroczystości, a strażaków o tradycyjne dopilnowanie porządku. Prosimy o zorganizowanie "banderii" na 10.30 w niedzielę. Prosimy o uporządkowanie przy stacjach różańcowych oraz przystrojenie domów i udostępnienie swoich podwórek dla samochodów pielgrzymów.
  • Trwa nowenna do Matki Bożej Kębelskiej po Mszy Świętej o 7.00.
  • Ofiary zebrane dzisiaj do puszki przeznaczone są na "Fundusz wspierania Nauki Chrześcijańskiej".
  • Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego 1.09 w czwartek o 8.00.
  • W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed każdą Mszą Świętą. W piątek dodatkowo będzie Msza Święta o 16.00. W czwartek o 17.00 "Godzina Święta".
  • Prasa katolicka: "Niedziela", "Gość Niedzielny" i "Mały Gość Niedzielny". Do odebrania jest "Rycerz Niepokalanej".
  • W tym tygodniu w naszej wspólnocie pożegnaliśmy: Śp. Sławomira Gąsiorowskiego, Śp. Mariannę Mędrek, Śp. Halinę Łuszczyńską. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen.